fbpx

Hizmetlerimiz

Glee Medya Hedef kitlenize uygun mecralarda markanızı oluşturur, etkili ve yeni medyanın ruhuna uygun stratejiler üretir.
Bu stratejiler doğrultusunda kitleleri sürükleyen, hakkınızda konuşturan, sosyal fırtınalar oluşturan yenilikçi projeler geliştiririz. 7 gün 24 saat uyumayan bir mecrada, 7-24 hizmet sunar.

Web Tasarım

Web Tasarım

Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekleri tüm cihazlarla uyumlu, hızlı çalışan değerlerinizi en iyi şekilde yansıtan harika siteler tasarlıyoruz!

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO​

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

Ürün ve hizmetlerinizi Google’da arayan müşterilerin karşısına organik aramalarda en üst sıralarda çıkabilmeniz için gerekli site içi, site dışı optimizasyonları yapıyoruz!

Sosyal Medya Hesap Yönetimi​

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Facebook, Instagram, Twitter veya Pinterest hesaplarınızda tamamen size ve markanıza özel içerikler hazırlıyor ve topluluğunuzu yöneterek büyütüyoruz.

Tanıtım Filmi Drone Çekimi

Tanıtım Filmi & Drone Çekimi

Eğitim hizmetlerimizle size öğrenmeyi, gelişmeyi öğretiyoruz! Danışmanlık hizmetlerimizle ihtiyacınız olan bilgiye en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz!

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads Reklam Yönetimi

Müşterilerinizin ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekleri tüm cihazlarla uyumlu, hızlı çalışan değerlerinizi en iyi şekilde yansıtan harika siteler tasarlıyoruz!

E-Ticaret​

E-Ticaret

Markanızın üstün yönlerini internette en iyi şekilde öne çıkarırken zayıf yönlerini birlikte geliştirelim. Kapsamlı danışmanlık hizmetimizle internetten daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluyoruz!

Facebook & Instagram Reklam Yönetimi​

Facebook & Instagram Reklam Yönetimi

Sosyal Medya reklamlarıyla markanıza özel pazarlama hunileri oluşturuyor, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenebilecek yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz!

Yazılım Geliştirme​

Yazılım Geliştirme

Tekrar eden süreçlerinizin otomatikleştirilmesi veya hayalinizdeki yazılımın gerçeğe dönüşmesi. İhtiyacınıza özel web tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm Optimizasyonu

Ziyaretçilerinizi analiz ediyor, dönüşüm yapmalarını engelleyen bariyerleri ortadan kaldırıyoruz, onları motive eden şeyleri geliştirerek dönüşüm oranlarınızı artırıyoruz!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Para Birimi
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları